Haft komputerowy na odzieży

Jeżeli zależy Wam na ekskluzywnej i trwałej metodzie znakowania, polecamy haft na odzieży.

Naszym atutem jest wysoka jakość haftów. Posiadamy renomowane niemieckie maszyny hafciarskie, z możliwością użycia do 9 kolorów na haft. Pracujemy na wysokiej jakości niciach renomowanych firm, odpornych na pranie w wysokich temperaturach i oddziaływanie promieni słonecznych. Technika ta pozwala na bardzo dobre odwzorowanie projektu, a oprócz haftu płaskiego oferujemy również możliwość haftu 3D ? atrakcyjnej metody uzyskania wypukłego efektu znakowania.

Haft komputerowy daje możliwość znakowania większości dostępnych produktów tekstylnych, przede wszystkim polecane są: koszulki T-shirt, koszulki polo, bluzy, polary, kurtki, kamizelki, wykroje, czapki zimowe, czapki z daszkiem, plecaki, torby itp. Jest to również najbardziej efektywna metoda znakowania, polarów, ręczniki i artykułów frotte.

Szukasz najlepszej jakości haftu we Wrocławiu? Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź osobistego!

Jak złożyć zamówienie?

Wszelkie zapytania oraz zlecenia prosimy kierować na adres biuro@carol.pl. W mailu powinny zostać przekazane najważniejsze informacje dotyczące zamówienia. Muszą się tam znaleźć przede wszystkim pełne dane kontaktowe i dane do faktury, w tym nazwa firmy, jej adres i NIP. Jeśli adres dostawy jest inny niż adres siedziby, również prosimy o jego podanie.

Następnie prosimy o podanie informacji na temat zamawianych produktów i usług, a więc numer katalogowy produktu, rozmiary, nakład, kolor oraz krój odzieży, wymiar haftu, a także wszelkie dodatkowe życzenia. Najważniejsze jest oczywiście dołączenie pliku graficznego, który mamy wykorzystać przy aplikacji na konkretnym produkcie. Ważne jest, aby był on przygotowany zgodnie z obowiązującymi standardami, miał odpowiednią rozdzielczość i dopasowanie kolorów. Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące przygotowania pliku prosimy kierować również na adres mailowy biuro@carol.pl. Jeśli rozmiar grafiki będzie zbyt duży, prosimy o jej upload na serwer i przesłanie do nas linku pozwalającego na ściągnięcie pliku.

Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości

Przykładowe realizacje: