Nadruki na odzieży

Nadruk to świetny wybór znakowania. Daje duże pole manewru przy wyborze wzoru, pozwala na liczne nakłady, do tego jest trwały i niezwykle efektowny. Zadrukować można większość dostępnych materiałów i produktów – należy jedynie odpowiednio dobrać metodę druku.

W naszej ofercie znajduje się:

 • termotransfer:
  • Flex
  • Subli-Tex
  • Sublimacja
  • DTF
 • druk bezpośredni:
  • Sitodruk

Flex to matowa, elastyczna folia, wgrzewana na odzież. Doskonale współpracuje z materiałem, na który została naniesiona, cechuje się dużą precyzją i dobrą widocznością. Idealna do realizacji jednokolorowych lub kilku kolorowych, korzystna cenowo i wytrzymała.

Subli-Tex druk na delikatnym poliestrowym podłożu, poddawany procesowi sublimacji, a następnie wgrzewany na docelowy produkt. Pozwala na dokładne odwzorowanie projektu na wydruku, bez ograniczeń kolorystycznych.

Sublimacja proces przenoszenia wzoru na biały materiał syntetyczny (poliester). Wysoka jakość nadruku pozwala na uzyskanie niezwykle precyzyjnego odwzorowania projektu, bez ograniczeń kolorystycznych.

Sitodruk Metoda ta dobrze sprawdza się zarówno przy okrojonej kolorystyce jak i w przypadku nadruków wielokolorowych, drukowanych metodą rastrową. Cenowo najlepsza opcja dla większych nakładów.

DTF (Direct To Film) to nowa, genialna, technologia nadruków wysokiej jakości i trwałości na tekstyliach. Nadaje się doskonale do nisko i średnio nakładowych produkcji, a czasami nawet w wysokonakładowych produkcjach, gdzie wymagana jest duża ilość kolorów w połączeniu z wysoką jakością i trwałością nadruków. Technologia DTF daje ogromne możliwości wykonywania szybkich wielokolorowych nadruków termotransferowych w bardzo dobrej jakości i trwałości na dowolnych tkaninach w dowolnych kolorach.

Zapraszamy.

Przykładowe realizacje: